Подарунки WOW BOX

Знайдено товарів: 326.

Показати 1-24 з 326 товарів

Активні фільтри


Подарунок - це наша магія 

Що подарувати на день народження? Який подарунок на весілля краще? Як здивувати чоловіка? Що подарувати дружині на річницю? Терміново потрібна ідея подарунка? Подарунковий набір WOW BOX - це наша відповідь на ці та на інші питання «що подарувати?»

Подарунок від WOW BOX - це незвичайний подарунок, складений нашими майстрами з урахуванням всіх ваших побажань і гармонійно оформлений в якісну та красиву картонну або дерев'яну подарункову коробку. Коробка прикрашається стрічкою і бирочкою-поздоровленням.

У складі боксу може бути косметика, солодощі, аксесуари, посуд та інші корисні речі. Ми можемо поєднати кілька наборів (які представлені на цих сторінках) в один або скласти подарунок за описом людини, якій ви готуєте сюрприз, і на суму, яку ви самі визначите. У каталозі представлені гіфтбокси, котрі ви можете презентувати і викликати захват у одержувача. Вибирайте прямо зараз незвичайний подарунок для чоловіка або гарний подарунок для жінки.

Ми намагаємося постійно поповнювати наш каталог і розширювати його. У нас завжди будуть новинки!

Купити подарунок дуже просто: зробіть вибір на сайті, оформіть замовлення. Незабаром, ми зв'яжемося з вами для уточнення деталей замовлення, і зовсім скоро він буде у вас. Мінімум витраченого вами часу, максимум радості.

Тут і зараз пропонуємо унікальний сервіс по підбору подарунків в Києві з доставкою по всій Україні. Замовлення в WOW BOX виконуються з любов'ю і увагою до кожної деталі.